Gold Plus Cam Balkon


img_1

 

Gold Plus Seri Cam Balkon farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir. Teknik özellikleri açısından kullanışlı ve farklı mekanların kullanım alanlarını genişletmesi açısından da fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Sistemin Teknik Özellikleri:
Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Gold Plus Sistem Bazaları 8 mm Temperli Cam kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Sistemin eloksal (naturel), beyaz, krem ve kahverengi standart renk seçenekleri mevcuttur. Gelen talebe bağlı olarak özel renk seçenekleri de uygulanabilir.  Bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.
Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, alttaki 4 rulman “kılavuzlama” yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, üstteki 4 rulman “kılavuzlama” yapar.
Temperli cam kenarlarında kullanılan şeffaf cam fitilleri, kullanılan (kuzey/güney) cepheye bağlı olarak 2-4 yıl garantilidir.

Gold Plus sistemin; yağmur oluklu cam balkon, buhar kanallı cam balkon, çocuk kilitli cam balkon, contalı alüminyum fitilli cam balkon ve çift kanallı cam balkon olarak 5 adet ana özelliği bulunmaktadır.

Maksimum Panel Yüksekliği : 2800 mm
Maksimum Panel Genişliği    :    700 mm
Maksimum Panel Ağırlığı       :        45 kg

 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————-

SA309P Çelik Kapı

SA309P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————-

Winsa Safir

winsa-doradoİnce çizgileri ve oval tasarımı ile mükemmel yalıtım ve estetiği buluşturan PVC pencere ve kapı profil sistemleridir.

Profil Genişliği : 70 mm
Odacık Sayısı : 5
Sınıf : B Class – TS 5358 – EN 12608
Conta : TPE Grey / Black
Conta SAyısı : 2
Çıta : Single leg – PCE Gasket
Cam Kalınlıkları : 4, 10, 20, 24, 26, 30, 36, 39, 44

Winsa Dorado Renk Seçenekleri

Metalik Gümüş Fındık Antik Meşe Altın Meşe
Metalik Gümüş Fındık Antik Meşe Altın Meşe

Bilmeniz Gerekenler !

Son Montajlar

Çok Oy Alanlar

Etiketler

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
FeedBurner